(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176
 • Елізіум 2D

  Елізіум 2D

  Elysium

  Країна: США
  Жанр: фантастика, бойовик, трилер, драма
  Режисер: Ніл Бломкамп
  Актори: Метт Деймон, Джоді Фостер, Шарлто Коплі, Алісі Брага, Дієго Луна, Вагнер Моура, Уільям Фіхтнер, Таліса Сото, Майкл Шенкс, Карлі Поуп
  Тривалість: 97 хв.
  Мова стрiчки: українська
  Вікові обмеження:


  Йде 2154 рік, людство розділилося на два класи: дуже багаті, які живуть на розкішній космічній станції «Елізіум», та всі інші, які живуть на перенаселеній і зруйнованій планеті. Люди Землі відчайдушно намагаються уникнути злочинності та бідності, що заполонила всю планету. Єдина людина, яка може принести рівність цим двом світам – Макс (Метт Деймон), звичайний хлопець, якому вкрай необхідно потрапити на Елізіум. Його життя висить на волосинці, тому він погоджується на небезпечну місію, в якій йому доведеться протистояти секретарю з безпеки Елізіуму, Делакруа (Джоді Фостер), а також підконтрольним їй військовим силам. Але якщо Максу все ж пощастить, він врятує не тільки своє життя, але й життя мільйонів людей на Землі.

  Елізіум 2D - трейлер

Ваші відгуки

Вкажить Ваш е-мейл, якщо хочете отримувати повідомлення про відповіді.

Відгуки з ненормативною лексикоую, розпалюючі міжнаціональну ворожнечу,
а також видгуки, що не стосуються теми, будуть видалятись

 • 11 серпня 2013, 09:11 | Татьяна

  Гадость редкая! Такой плохой фильм я давно не видела. Сюжет построен так, что ты не веришь тому что происходит на экране с первой же минуты. Мозг просто взрывается от нелогичных и несуразных вещей! Сложилось впечатление, что фильм спонсировала латино-американская гангстерская группа, которая и сюжет придумала. :) Я смогла досмотреть почти до конца только на упрямстве, при этом порывалась уйти после того, как смертельно-больного облученного героя, которому осталось жить 5 дней прооперировали в условиях антисанитарии подвыпившие «латинос», вживили ему железо в мозг, а он на следующий день встал и пошел на «войну». Последней каплей был сюжет, когда крутой боевик с Елизиума (секретный агент), который имел гору оборудования, кучу оружия и техники (т.е. все технологии будущего) вытащил меч, и начал сражаться с «умирающим» главным героем. Мне 44 года, думала я уже не понимаю в современных предпочтениях молодах. Но мой сын, которому 21 год, в тот же день смотрел этот фильм в другом кинотеатре и просто плевался. Наши мнения 100% совпали. Он досидел до конца и соощил, что конец был столь же несуразен и глуп как сам фильм.