(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176
 • Людина зі сталі 3Д

  Людина зі сталі 3Д

  Man of Steel / Superman: Man of Steel

  Країна: США, Великобританія, Канада
  Жанр: пригоди, фентезі, екшн
  Режисер: Зак Снайдер
  Актори: Генрі Кавілл, Емі Адамс, Расселл Кроу, Майкл Шеннон, Кевін Костнер, Діана Лейн, Лоуренс Фішберн, Аіліт Зорор
  Тривалість: 148 хв.
  Мова стрiчки: українська
  Вікові обмеження: 12


  Кларк Кент — молодий журналіст, який відчуває себе чужинцем через свою неймовірну силу. Відправлений багато років тому на Землю з куди більш розвиненої планети Криптон, він намагається усвідомити «Навіщо?»
  Виховуваний у сім'ї названих батьків, Марти та Джонатана Кента, незабаром Кларк розуміє, що мати суперздібності — означає необхідність приймати дуже непрості рішення. Але саме в той момент, коли людству так необхідна стабільність, на світ здійснюється напад. Тепер Кларк стає героєм, відомим як Супермен, щоб допомогти відвести несподівану загрозу і захистити тих, кого він любить.

  Людина зі сталі 3Д - трейлер

Ваші відгуки

Вкажить Ваш е-мейл, якщо хочете отримувати повідомлення про відповіді.

Відгуки з ненормативною лексикоую, розпалюючі міжнаціональну ворожнечу,
а також видгуки, що не стосуються теми, будуть видалятись

 • 30 червня 2013, 12:37 | Антон

  Отличный фильм, возглавивший все предыдущие картины про Супермена! Хороший сюжет,масса спецэффектов и актёры замечательно подобраны. Только вот немогу понять почему фильм пускали в 1- зале и с одного проектора в 3D.Темболее в 1 зале 2 проектора 4К NEC NC-3240S в 3D позволяет повысить интенсивность яркости с помощью объединения в тандем двух проекторов. Два флагманских проектора 4К NEC NC-3240S создают на экране изображение, яркость которого составила более ~ 12 фут-ламберт. Существующий стандарт освещенности экрана для показа кинокартин в 3D предусматривает яркость от 3 до 4,5 фут-ламберт, в то время как для формата 2D стандарт составляет 14 фут-ламберт. Интеграционная систем 4К NEC NC-3240S позволяет повысить интенсивность яркости с помощью объединения в тандем двух проекторов.

 • 8 липня 2013, 05:57 | Олег

  Это ЛУЧШЕЕ что было сделано про Супергероев после вообще, и Супермена в частности.
  Зак Снайдер зе бест, что его «Хранители». что этот фильм полностью по-новому подали материал о супергероях. Воспринимаются как личности. а не как нарисованные персонажи.
  Нет ненужных соплей и самокопаний, но в тоже время ГГ живой и естественный.