(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176
 • Париж: Місто мертвих

  Париж: Місто мертвих

  As Above So Below

  Країна: США
  Жанр: містика
  Режисер: Джон Ерік Даудл
  Актори: Пердіта Вікс, Бен Фельдман, Едвін Ходж
  Тривалість: 93 хв.
  Мова стрiчки: українська
  Вікові обмеження: 18+


  Лабіринти древніх катакомб пролягли під сучасним Парижем, в них знайшли прихисток численні заблукалі душі і тіла. Група молодих археологів вирушає в глибини міста на пошуки загубленого скарбу. Правда, яку вони з’ясують серед моторошного підземелля і гір людських кісток, буде шокуючою. Подорож у МІСТО МЕРТВИХ відкриє шлях демонам, які живуть в кожному з нас…

  Париж: Місто мертвих - трейлер

Ваші відгуки

Вкажить Ваш е-мейл, якщо хочете отримувати повідомлення про відповіді.

Відгуки з ненормативною лексикоую, розпалюючі міжнаціональну ворожнечу,
а також видгуки, що не стосуються теми, будуть видалятись

 • 8 вересня 2014, 11:53 | Маша

  Фильм посмотреть можно. Идея присутствует, скушно не было, уйти не хотелось) Манера съемки — на любителя, фильм снят как бы «камерой с плеча», и тут такой стиль съемки даже более ярко выражен, чем, например, в Монстро. Фильм сравнивают с Ведьмой из Блер, но на мой взгляд — они разные… и сюжет, и идея фильма тут абсолютно свои… одним словом — смотрите и пишите отзывы, интересно еще чье-то мнение.

 • 8 вересня 2014, 15:02 | кукусик

  Арт-хаус)) Фильм показывают не на весь экран))) Манера съёмки спецефическая)))

 • 14 вересня 2014, 21:48 | Олег

  Як на фільм, який можна подивитися один раз — дуже класний. Стиль зняття «камерою поруч» був дуже доцільний в катакомбах та нудний назовні. Фільм цікавий квестовим наповненням та наполегливістю головної героїні. Незрозуміло, чи напис на ймовірний вхід у «пекельний тунель» фільму писався на грецькій: εγκαταλείψει την ελπίδα чи івриті: לנטוש את התקווה, але суть старовинних перекладів передана дуже вдало. Також непогано показано відображення героями власних душевних мук, які вони не завжди могли подавити в собі, і що їх губило. Фільм позбавлений елементів садизму, що придає його жахливості почуттєвого шарму.