(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176
 • Все включено. Канікули в Греції

  Все включено. Канікули 
     в Греції

  Sune i Grekland - All Inclusive

  Країна: Швеція
  Жанр: комедія
  Режисер: Ханнес Холм
  Актори: Вільям Рігстрем, Морган Аллінг, Аня Лундквіст
  Тривалість: 85 хв.
  Мова стрiчки: російська
  Мова субтитрiв: українська
  Вікові обмеження:


  Патологічно жадібний глава сім’ї Андерсcонів виграє квитки в Грецію та прямує на відпочинок зі всією своєю родиною. Неймовірні пригоди, з якими доведеться зіткнутися героям фільму під час відпочинку, вражають – від п’яних гоблінів на вечірках до спілкування з богинею краси та кохання Афродітою. Пригоди веселої та трішки тупої шведської родини не залишать нікого байдужим!

  Все включено. Канікули в Греції - трейлер

Ваші відгуки

Вкажить Ваш е-мейл, якщо хочете отримувати повідомлення про відповіді.

Відгуки з ненормативною лексикоую, розпалюючі міжнаціональну ворожнечу,
а також видгуки, що не стосуються теми, будуть видалятись

 • 14 вересня 2013, 09:40 | Михаил

  Очень классный положительный фильм. Всем советую, можно всей семьей сходить.

 • 17 вересня 2013, 02:39 | ***

  Значит так. После похода на этот «грандиозный» фильм сложилось впечатление, что мы уже старое отсталое общество, не понимающее, чего хотят дети в 10-12 лет. Главный герой фильма — 10-12летний мальчик, у которого самым насущным вопросом на протяжении всего фильма — любовь. Причем, это показанно не в рамках шутки, а на полном серьезе. Он страдает, влюбляется и пристает к девочкам его же возраста. Чего только стоит дешещипательный разговор с его «девушкой»( девочкой тоже лет 10), о том, что им надо сделать ПЕРЕРЫВ В ОТНОШЕНИЯХ. Ну про детскую любовь, наверное, можно и закончить, не забывая о том, как это мерзко, а не смешно!
  Далее — в фильме нет как таковых пошлых шуток или вульгарных сцен, но юмор, который шведы с уверенностью вложили в этот фильм, надеясь на успех — мягко говоря ТУПОЙ. А если и было пару раз смешно, то не потому что реально смешно, а потому что безмерно тупо. В общем, фильм отстой!

 • 19 вересня 2013, 03:46 | Анастасія

  Переглядала вчора цей фільм. По-перше, слід попереджати, що фільм транслюється РОСІЙСЬКОЮ мовою з українськими субтитрами! По-друге, час від часу зображення різко переривалося, а якість фільму така, ніби його було знято в 90-их. Сам по собі фільм середній — є смішні моменти, такий собі фільм для сімейного перегляду на один раз. Рекомендую дочекатися завершення тижня прем’єрного показу, бо віддавати 55 грн. за цей фільм шкода — він того не вартий.