(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176
 • Заручниця 3

  Заручниця 3

  Taken 3

  Країна: Франція
  Жанр: кримінальний бойовик
  Режисер: Олів'є Мегатон
  Актори: Форест Уїтакер, Сем Спруелл, Дюгрей Скотт, Ділан Бруно, Ліленд Орсер, Джон Грайз, Ендрю Борба, Джуді Бічер, Ендрю Ховард, Седрік Сіроттой
  Тривалість: 109 хв.
  Мова стрiчки: українська
  Вікові обмеження: 16+


  Брайана Міллса звинувачують у вбивстві, якого він не скоював. Життя колишнього урядового агента рушиться відразу. Міллса починає переслідувати досвідчений інспектор поліції, але герой в бігах не припиняє пошуки справжнього злочинця.

  Заручниця 3 - трейлер

Ваші відгуки

Вкажить Ваш е-мейл, якщо хочете отримувати повідомлення про відповіді.

Відгуки з ненормативною лексикоую, розпалюючі міжнаціональну ворожнечу,
а також видгуки, що не стосуються теми, будуть видалятись

 • 27 січня 2015, 14:54 | Маша

  Не стареет Лайам Ниссон, молодца! Хто бы мог подумать, что когда ему стукнет за 60, он станет очередным крепким орешком Голливуда? я лично не могла. Всегда мне нравился этот актер, но амплуа у него было, за редким исключением, другое… Хотя у него практически любая роль получается, хоть дерево сыграет))) Третья часть не хуже первых двух, со всеми элементами преувеличенности, крутизны героя, сюжетными ходами боевика и иногда не без дебилизма))) фильм для тех, кто не ждет от него драматической составляющей и особой достоверности, ну, и на примитивно-туповатый образ русских не будет обижаться (нынче он снова в моде — на злобу дня, как говорится, мелькает в двух из трех голливудских боевиков).