(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176

Бонусні картки

Любиш кінотеатр «СІНЕМА СІТІ» і хочеш отримувати бонуси
при кожній купівлі квитків?
Дізнайся про програму лояльності та отримай БОНУСНУ КАРТУ «СІНЕМА СІТІ»
у адміністратора кінотеатру!


ПРАВИЛА ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ
мережі кінотеатрів «Сінема-Сіті»


І. Загальні положення

Ці Правила встановлюють порядок здійснення програми лояльності кінотеатру «Сінема-Сіті Київ».
Метою програми лояльності є поліпшення якості обслуговування населення, залучення нових глядачів за рахунок підвищення привабливості послуг та товарів, реалізованих кінотеатром «Сінема-Сіті Київ» споживачам.
Учасникам програми лояльності надано можливість отримувати безкоштовні квитки1 в кіно, першими дізнаватися новини кінотеатру про репертуар, акції, конкурси, відвідувати спеціальні заходи та отримувати подарунки від кінотеатру «Сінема-Сіті Київ».
Право участі у програмі лояльності підтверджується наявністю в Учасника програми бонусної картки «Classic», «Premium» або «VIP».
Бонусна картка є іменною.
Порядок отримання Учасником бонусних карток та правила їх обігу встановлено цими Правилами.

II. Як стати учасником програми

1. Глядач, що має бажання долучитися до програми лояльності, має звернутися до адміністратора кінотеатру «Сінема-Сіті Київ».
2. Отримати анкету у адміністратора або на сайті www.cinemaciti.kiev.ua, заповнити її. Поля, відмічені знаком «*» є обов’язковими для заповнення.
3. Обміняти заповнену анкету на бонусну картку «Classic» у адміністратора.
4. Бонусні картки активізуються наступного дня після отримання.

III. Можливості, що надаються Учасникові програми лояльності, який використовує бонусну картку «Classic»

1. 3% від суми, витраченої на квитки, зараховуються на бонусну карту Учасника в вигляді бонусів.
2. Після накопичення суми, достатньої для оплати вартості квитка, Учасник може скористатися бонусами та отримати безкоштовний квиток1 (окрім прем’єрних показів).
3. Отримання новин від кінотеатру.
4. Участь у розіграшах, конкурсах та інших заходах.
5. Якщо сума покупок на карті «Classic» досягає 5000 грн., адміністратор проводить її заміну на карту «Premium».

IV. Можливості, що надаються Учасникові програми лояльності, який використовує бонусну картку «Premium»

1. 5% від суми, витраченої на квитки, зараховуються на бонусну карту Учасника в вигляді бонусів.
2. Після накопичення суми, достатньої для оплати вартості квитка, Учасник може скористатися бонусами та отримати безкоштовний квиток1 (окрім прем’єрних показів).
3. Отримання новин від кінотеатру.
4. Участь у розіграшах, конкурсах та інших заходах.
5. Безкоштовне бронювання квитків на сеанси1.
6. Отримання 2-х безкоштовних квитків1 у подарунок на День народження Учасника протягом 7 днів від дати Дня народження.
7. Якщо сума покупок на карті «Premium» досягає 15000 грн., адміністратор проводить її заміну на карту «VIP».

V. Можливості, що надаються Учасникові програми лояльності, який використовує бонусну картку «VIP»

1. 10% від суми, витраченої на квитки, зараховуються на бонусну карту Учасника в вигляді бонусів.
2. Після накопичення суми, достатньої для оплати вартості квитка, Учасник може скористатися бонусами та отримати безкоштовний квиток, на всі кіносеанси.
3. Отримання новин від кінотеатру.
4. Участь у розіграшах, конкурсах, а також VIP-заходах кінотеатру.
5. Безкоштовне бронювання квитків на сеанси1.
6. Зняття бронювання на квитки за 5 хвилин до початку сеансу (за умови вчасного повідомлення про наявність картки категорії VIP).
7. Отримання 2-х безкоштовних квитків1 та 2-х безкоштовних коктейлів1 у подарунок на День народження Учасника протягом 7 днів від дати Дня народження.

VI. Порядок нарахування та використання бонусів по програмі лояльності

1. При визначенні суми, на яку нараховується бонуси Учасника, враховуються тільки оплата грошима (готівка або банківська карта). Бонуси на бонуси не нараховуються.
2. Нарахування бонусів здійснюється від відсотку суми платежу Учасника, встановленого для кожного виду бонусних карток, із розрахунку: одна гривня = один бонус.
3. Нарахування бонусів здійснюється тільки при пред'явленні бонусної картки в момент оплати покупки. Нарахування бонусів без пред'явлення бонусної картки технічно неможливо.
4. Адміністратор кінотеатру «Сінема-Сіті Київ» надає Учаснику інформацію про поточну загальну суму нарахованих бонусів по бонусній картці Учасника. Така довідка надається по запиту Учасника, за умови обов’язкового пред’явлення бонусної картки.
5. При бажанні здійснити оплату товару з використанням бонусної карти, в т.ч. для списання бонусів на касі необхідно пред’явити бонусну карту. Оплата товару бонусами проводиться з розрахунку: один бонус = одна гривня. Оплата квитка на кіносеанс в кінотеатрі «Сінема-Сіті Київ» можлива тільки цілими бонусними балами.
6. Квитки, придбані на кіносеанс з використанням бонусної карти, поверненню не підлягають.
7. Нараховані бонуси не підлягають обміну на грошові кошти.
8. Бонусна картка не є кредитною, платіжною, банківською картою або будь-яким іншим платіжним інструментом в розумінні Закону України «Про платіжні системи та перерахування коштів в Україні».

VIІ. Інші положення

1. При зміні персональних даних (контактний телефон, зміна прізвища та ін.) Учасник повідомляє про це адміністратору кінотеатру.
2. Втрачена карта відновлюється адміністратором кінотеатру зі збереженням балансу за наявності документа, що підтверджує особу та відповідності даних про власника карти з даними, занесеними в базу кінотеатру «Сінема-Сіті Київ». Нова карта активізується на наступний день після отримання.
3. Розмагнічена карта підлягає заміні на нову зі збереженням балансу. Заміна проводиться адміністратором кінотеатру. Нова карта активізується на наступний день після отримання.
4. До отримання нової карти загублена карта повинна бути заблокована для уникнення використання накопичених балів третіми особами. Для блокування карти Учасник має зв'язатися з адміністрацією кінотеатру.
5. Адміністрація кінотеатру не несе відповідальності за дії третіх осіб щодо карти Учасника.
6. Карта вважається недійсною, якщо її не використовували протягом 12 календарних місяців. Після закінчення 12 календарних місяців з дня вчинення останньої операції по карті бонуси з неактивної карти списуються автоматично.
7. Ця програма є безстроковою.
8. Отримання карти і заповнення анкети підтверджує факт повної згоди Учасника з правилами програми лояльності, що діють на момент заповнення анкети.
9. Суперечливі ситуації, пов'язані з використанням бонусної картки, розглядаються тільки при пред'явленні відповідного касового чека.
10. Карта є власністю кінотеатру «Сінема-Сіті Київ».
11. Адміністрація залишає за собою право заблокувати або вилучити картку в разі її несумлінного використання.
12. Адміністрація має право змінювати умови програми. З інформацією про зміни цих Правил можна ознайомитися в куточку споживача в кінотеатрі, а також на сайті www.cinemaciti.kiev.ua.

* під безкоштовним квитком та/або іншим товаром/послугою (в т.ч. послугою безкоштовного бронювання квитків) мається на увазі його/її придбання за 0,01 грн.