(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176

КІНО – БОНУСОМ!

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «КІНО – БОНУСОМ!»

Дані Правила встановлюють порядок проведення Акції у Кінотеатрі «Сінема – Сіті Київ».

Метою проведення Акції є популяризація Кінотеатру «Сінема – Сіті Київ» та підвищення інтересу споживачів до його господарської діяльності з демонстрування кінофільмів.

Період проведення Акції: з 10червня 2015 року по 31 серпня 2015 року (далі — «Період проведення Акції»).

1. Організатор та виконавець Акції

1.1. Організатором і виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «СІНЕМА — ЦЕНТР», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Жилянська 146, тел. (044) 592-83-10.

2. Місце проведення Акції.

2.1. Місце проведення Акції: Кінотеатр «Сінема – Сіті Київ» за адресою: м. Київ, вулиця Горького (Антоновича) 176, ТЦ «Оушен Плаза» (далі — «Місце проведення Акції»).

3. Учасники Акції.

3.1. Участь в Акції можуть взяти всі дієздатні громадяни України, які в Період проведення Акції виконали всі вимоги цих Правил.

3.2. До Учасників Акції застосовуються стандарті вікові обмеження, встановлені діючим законодавством України, щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

4. Умови участі в Акції.

4.1. Для того, щоб взяти участь у Акції, відвідувачам кінотеатру «Сінема – Сіті Київ» необхідно з меню Коктейль-бару кінотеатру здійснити будь-яке замовлення одним чеком на суму від 500 (п’ятсот) грн. та отримати 2 (два) запрошення, яке дає право на відвідування кінотеатру «СІНЕМА – СІТІ КИЇВ», або замовити фреш, смузі, морозиво, молочний коктейль у фреш барі кінотеатру на суму від 300 (триста) грн. одним чеком та отримати 1 (одне) запрошення.

4.2. Під отриманням запрошення мається на увазі – отримання бланку Вільного квитка, який дає право на одне відвідування кіносеансу однією людиною за ціною 0,10 грн . (нуль грн. десять коп.) протягом строку дії запрошення (зазначеного на запрошенні).

4.3. Додаткова інформація про умови участі в Акції надається протягом Періоду проведення Акції по телефону: (044) 230-72-37, може бути розміщена на сайті Організатора:www.cinemaciti.kiev.uaта на офіційних сторінках кінотеатру «СІНЕМА – СІТІ КИЇВ» у соціальних мережах VK та Facebook.

4.4. В Акції не беруть участь чеки консешн барів кінотеатру «СІНЕМА – СІТІ КИЇВ».

5. Умови отримання запрошення

5.1. Після оплати відповідного замовлення, відвідувач кінотеатру «СІНЕМА – СІТІ КИЇВ» зобов’язаний отримати у касира фіскальний чек, який необхідно обміняти на запрошення у адміністратора кінотеатру.

5.2. Запрошення можна отримати протягом 7 (семи) календарних днів з дати, вказаної на чеку.

5.3. Запрошення не можна обміняти, повернути, або отримати його грошовий еквівалент.

5.4. Якщо відвідувач не пред'явить оригінал чеку, він позбавляється можливості отримання запрошення у порядку та на умовах, визначених положеннями даних Правилах, при цьому відвідувач не має права вимагати від Організатора будь-яких компенсацій.

5.5. У разі відмови відвідувача від отримання запрошень, він не має права вимагати від Організатора будь-яких компенсацій.

5.6. У разі, якщо відвідувач не може виконати умови Акції, передбачені цими Правилами, він втрачає можливість отримати запрошення у рамках цієї Акції згідно умов, передбачених цими Правилами.

6. Інші умови.

6.1. Організатор не оплачує і не компенсує будь-які витрати, пов'язані з отриманням запрошення. Будь-які витрати, пов'язані з отриманням запрошення, відвідувач несе самостійно.

6.2. Організатор не несе відповідальності за неможливість скористатися запрошенням з будь-яких причин, не залежних від Організатора.

6.3. Організатор має право в односторонньому порядку, в будь-який час змінювати, призупиняти, відновлювати, припиняти умови цих Правил та проведення Акції. Повідомлення про зупинення дії або зміну цих Правил, умов проведення Акції розміщується на Інтернет-сторінці Організатора www.cinemaciti.kiev.ua.

6.4. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші, не залежні від нього обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов цих Правил.

6.5. Учасники Акції дають згоду на проведення фото та/або відео зйомки з їх участю в рамках проведення Акції, використання свого імені, прізвища, фотографій, інтерв'ю або інших матеріалів про них з метою пов'язаних виключно з проведенням даної Акції. У тому числі право публікації їх імені та фотографій в мережі Інтернет, засобах масової інформації, друкованих виданнях, аудіо-та відеоматеріалах, без обмеження по території і термінам такого використання. Таке використання не компенсується (не оплачується) Організатором Акції.

6.6. У разі неоднозначного тлумачення цих Правил та/або виникнення спірних питань та/або питань, неврегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

6.7. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в даних Правилах, а також зобов'язуються виконувати їх належним чином.

6.8. Своєю участю в Акції Учасники Акції надають Організатору згоду в порядку, визначеному Законом України «Про захист персональних даних», на обробку і використання своїх ідентифікаційних даних (паспортні дані, ідентифікаційний номер, номер засобу зв’язку, електронна адреса, місце роботи та/або навчання, інші персональні дані) виключно з метою виконання вимог податкового законодавства України, з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин і відносин у сфері бухгалтерського обліку, маркетингу та реклами. Учасники акції заявляють, що згодні на включення, відповідно до зазначеної мети, їх персональних даних в базу персональних даних «Учасники», власником якої є ТОВ «СІНЕМА — ЦЕНТР» (код ЄДРПОУ 33835003). Ця згода надано безстроково і беззастережно. Також Учасники Акції заявляють, що отримали повідомлення про права, визначені чинним законодавством у сфері захисту персональних даних, та мету обробки персональних даних, і зі своїми правами відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» ознайомлені.