(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176

«МІС «СІНЕМА – СІТІ КИЇВ»!

Шановні учасниці конкурсу «Міс «Сінема Сіті» (http://vk.com/album-45627717_179169504)!
10 листопада о 23:59 ми припиняємо прийом фотографій, а також фіксуємо кількість лайків.
15 листопада о 19:00 чекаємо всіх-всіх учасниць на вечірці присвяченій конкурсу!
Окрім нагородження переможниць буде розважальна програма, розіграш багатьох призів та музичний подарунок всім красуням у виконанні улюбленчика прекрасної половини людства — Олега Кєнзова!
Кожній учасниці буде присвоєно індивідуальний номер. Без такого номеру, не можливо приймати участь у конкурсах, та отримувати призи/нагороди!
УВАГА!
Дівчата, які відправляли свої фото на електронну адресу: отримають на ту саму електронну адресу (з якої надсилали фото) свій індивідуальний номер із супроводжувальним листом.
Дівчата, які самі викладали фото в альбом «Міс «Сінема Сіті», просимо вас прийти завчасно на вечірку, а саме — 15 листопада о 18:30 – для реєстрації та отримання свого номеру.
Для того, щоб отримати свій номер та зареєструватись, просимо у вищевказаний час підійти до реєстраційного столу (стіл із лото-троном, який буде знаходитись у фойє кінотеатру біля ескалатору) і вказати ім'я або нікнейм, під яким Ви брали участь у конкурсі.
Дресс-код: вечірнє вбрання, підбори, гарний настрій – обов'язково!
Дуже чекаємо на Вас!


Партнери конкурсу:
http://beauty.ua/box — призовий партнер Viva! Beauty box!
Інформаційний партнер конкурсу – журнал Viva! Beauty
Luxury-партнер – GLOSSARY Organic Products

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА КОНКУРСУ «МІС «СІНЕМА СІТІ КИЇВ»

м. Київ20 серпня 2013 року

Метою проведення Конкурсу «МІС «СІНЕМА – СІТІ КИЇВ» є популяризація кінотеатру «Сінема – Сіті Київ», бутіків органічної косметики та продуктів харчування GLOSSARYOrganicProductsта видавничого дому «Едіпресс Україна».

У період проведення Конкурсу з 1 вересня 2013 року, по 10 листопада 2013 року, (далі — «Період проведення Конкурсу»), всі представниці прекрасної статі, яким виповнилося 14 (чотирнадцять) років мають можливість взяти участь у Конкурсі «Міс «Сінема – Сіті Київ».

Призовий фонд Конкурсу складається:

Для переможниці у Конкурсі «Міс «Сінема – Сіті Київ»:

- 1 (одного) подарункового сертифікату номіналом 500 грн., від кінотеатру «Сінема – Сіті Київ», 1 (одного) подарункового набору органічної косметики від бутіків органічної косметики та продуктів харчування GLOSSARYOrganicProductsта 1 (одного) подарункового набору «Viva! beautyBOX» від видавничого дому «Едіпресс Україна»;

Для Віце — Міс «Сінема – Сіті Київ» у номінації «Міс органічність»:

- 1 (одного) подарункового набору органічної косметики від бутіків органічної косметики та продуктів харчування GLOSSARYOrganicProducts;

Для Віце – міс «Сінема – Сіті Київ» у номінації «Міс Beauty»:

- фотосесія від журналу Viva! Beautyта 1 (одного) подарункового набору «Viva! beautyBOX» від видавничого дому «Едіпресс Україна» (далі — «Призи»).

1. Організатори Конкурсу.

1.1. Організаторами Конкурсу є:

Товариство з обмеженою відповідальністю «СІНЕМА — ЦЕНТР», що знаходиться за адресою: 01032, м. Київ, вул. Жилянська 146, тел. (044) 592-83-10.

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНЦЕПТПРОДУКТ»,що знаходиться за адресою: 03143 м. Київ, вул. Заболотного 15, тел. (044) 351 13 30.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕДІПРЕСС УКРАЇНА»,що знаходиться за адресою: 03150, м. Київ, вул. Димитрова 5, корп. 10А, тел. (044)498 98 80

2. Період проведення Конкурсу.

2.1. Конкурс триває: з 1 вересня 2013 року, по 10 листопада 2013 року.

2.2. Нагородження переможців відбудеться 15 листопада 2013 року, о 19-00 у фойє кінотеатру «Сінема – Сіті Київ», за адресою: м. Київ, вулиця Горького (Антоновича) 176 ТЦ «Оушен Плаза» (далі — «Місце визначення переможців»).

3. Місце проведення Конкурсу.

3.1. Місце проведення Конкурсу територія міста Києва та Київської області (далі — «Місце проведення Конкурсу»).

4. Учасники Конкурсу.

4.1. Участь у Конкурсі можуть взяти дівчата, яким на момент початку проведення Конкурсу виповнилось 14 (чотирнадцять) років та які у Період проведення Конкурсу виконали всі вимоги цих Правил (далі — «Учасник Конкурсу»).

4.2. Не визнаються Учасниками Конкурсу і не мають права брати у ньому участь працівники Організаторів і будь-яких інші осіб, які беруть участь у підготовці та проведенні Конкурсу, їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), обмежено дієздатні та недієздатні особи, особи, які не виконують умов даних Правил. Неповнолітні громадяни України беруть участь у конкурсі через своїх законних представників, у порядку та на умовах встановлених діючим законодавством України.

5. Умови участі у Конкурсі.

5.1. Для участі у Конкурсі Учасник Конкурсу повинен розмістити свою фотографію, в альбомі «Міс «Сінема – Сіті Київ» на офіційній сторінці кінотеатру у соціальній мережі VK (Вконтакті) та/або надіслати своє фото на електронну адресу miss@cinemaciti.kiev.ua.

5.2. Разом з фото Учасник Конкурсу повинен надіслати коротку інформацію про себе: своє ім'я та прізвище, вік, місто проживання, життєвий девіз.

5.3. Фото, що будуть надіслані на електронну адресу будуть автоматично завантажені в альбом «Міс «Сінема – Сіті Київ», на офіційній сторінці кінотеатру у соціальній мережі VK (Вконтакті).

5.4. Кожен Учасник може завантажити тільки одну фотографію. Якщо адміністраторами офіційних сторінок кінотеатру у соціальних мережах буде виявлено штучне «накручування голосів» за певного учасника, адміністратори мають право видалити фотографію Учасника, а даний учасник автоматично позбавляється права на продовження участі у Конкурсі та отримання Призу.

5.5. Додаткова інформація про умови участі у Конкурсі надається протягом Періоду проведення Конкурсуна Інтернет сторінках Організаторів: http://vk.com/cinemaciti.kiev, www.facebook.com/cinemaciti.kiev.ua, http://cinemaciti.kiev.ua.

5.6 Учасники конкурсу, що надсилають свої фотографії електронну адресу miss@cinemaciti.kiev.ua та/або завантажують їх в альбоми «Міс «Сінема – Сіті Київ», на офіційних сторінках кінотеатру у соціальних мережах VK (Вконтакті) та facebook(Фейсбук). , автоматично погоджуються з умовами та правилами використання Організаторами без обмежень у будь-який зручний для Організаторів спосіб своїх фотографій.

5.7. Беручи участь у Конкурсі Учасники Конкурсу зобов’язується вказувати повні, коректні та достовірні дані (свої П.І.Б., адресу, номер телефону, адресу електронної пошти).

5.8. Надання Учасником конкурсу недостовірних/некоректних даних для участі у Конкурсі у порядку, визначеному даними Правилами, так само як і подальше ненадання або надання невірних/неіснуючих даних звільняє Організаторів від обов’язку вручити Приз, а такий Учасник втрачає право на участь у Конкурсі та отримання Призу.

6. Визначення переможців.

6.1. Визначення переможців Конкурсу відбудеться 15 листопада 2013 року19- 00 у фойє кінотеатру «Сінема – Сіті Київ», за адресою: м. Київ, вулиця Горького (Антоновича) 176 ТЦ «Оушен Плаза».

6.2. Переможниця Конкурсу визначаються шляхом голосування осіб, що зареєстровані у соціальних мережах VK (Вконтакті).

6.3. Переможниця у номінації «Міс «Сінема – Сіті Київ» стає Учасниця, фото якої набирає найбільшу кількість голосів («лайків»), серед осіб, що зареєстровані у соціальній мережі

VK (Вконтакті).

6.4. Переможницею у номінації «Міс органічність» стає Учасниця, фото якої буде обрано представниками бутіків органічної косметики та продуктів харчування GLOSSARYOrganicProducts. У даній номінації обираються Учасниці які використовують мінімум макіяжу, виглядають природно і красиво.

6.5. Переможницею у номінації «Міс «Viva! beautyBOX» стає Учасниця, фото якої буде обрано представниками видавничого дому «Едіпресс Україна». Уданій номінації обираються Учасниці які вміють правильно користуватися декоративною косметикою, підкреслюючи свою красу.

6.6. Після визначення переможців, представники Організаторів вручають їм призи.

6.7. Інформація про переможців, їх фото, ім’я, прізвищерозміщується на Інтернет сторінці Організаторів: http://vk.com/cinemaciti.kievта на офіційному сайті кінотеатру «Сінема – Сіті Київ».

6.8. Після отримання переможцями призів, Організатори не несуть відповідальність за втрату або пошкодження призів та наслідки їх подальшого використання.

7. Призи для Учасників Конкурсу.

7.1. Під призами для Учасників Конкурсу мається на увазі можливість придбання переможцями Конкурсу призів за ціною 1.00 (одна) грн., з урахуванням ПДВ (20%) 0.17 грн.

7.2. Можливість отримання призу отримує Учасник, якого в порядку та на умовах визначених положеннями даних правил визначили переможцем Конкурсу.

7.3. Організатори залишають за собою право у будь-який час змінювати кількість та найменування призів для Учасників Конкурсу, про ці зміни Організатор повідомлятиме на своїх Інтернет сторінках: http://vk.com/cinemaciti.kiev, www.facebook.com/cinemaciti.kiev.ua, http://cinemaciti.kiev.ua.

7.5. Можливість отримання призів у порядку, визначених положеннями цих Правил, може бути реалізована тільки у разі виконання Учасниками всіх умов, передбачених цими Правилами

7.6. Приз не можна обміняти, повернути, або отримати його грошовий еквівалент.

7.7. Оподаткування вартості призів проводиться відповідно до положень чинного законодавства України.

7.8. Модель, колір, параметри та характеристики призів визначаються на розсуд Організаторів і можуть не співпадати з очікуваннями Учасників. Призи можуть відрізнятися на вигляд від їх зображення на рекламних матеріалах Організаторів.

8. Умови отримання призів.

8.1. Отримання призів здійснюється у Місці визначення переможців шляхом підписання між переможцями Конкурсу та уповноваженими особами Організатора Акту про вручення призу та про відсутність зі сторони переможців будь-яких претензій до Організаторів Конкурсу.

8.2. Вручення призів здійснюється тільки переможцям, які пред'являть оригінал паспорта громадянина України та ідентифікаційний номер. У разі якщо переможцями Конкурсу є неповнолітні особи, які не мають паспорта та ідентифікаційного номеру, отримання призів здійснюють батьки (усиновлювачі) або опікуни таких осіб, за умови наявності у них оригіналу паспорта громадянина України та ідентифікаційного номеру.

8.3. Організатори мають право на свій розсуд змінювати строки, час і місце визначення переможців, повідомивши про це шляхом розміщення відповідної інформації на Інтернет ресурсах: http://vk.com/cinemaciti.kiev, www.facebook.com/cinemaciti.kiev.ua, http://cinemaciti.kiev.ua.

8.4. Якщо переможці Конкурсу не пред'являть оригінал паспорта громадянина України та ідентифікаційний номер, вони можуть бути позбавлені можливості отримання призів у порядку та на умовах, визначених положеннями даних Правилах, при цьому переможці не мають права вимагати від Організаторів будь-яких компенсацій.

8.5. У разі відмови переможця від призу, він не має права вимагати від Організаторів будь-якої компенсації, а Організатори Конкурсу мають право розпорядиться призом на власний розсуд.

8.6. У разі якщо переможець Конкурсу не може виконати умови, передбачені цими Правилами, він втрачає можливість отримати приз у рамках цього Конкурсу згідно умов, передбачених статтею 7 цих Правил.

9. Інші умови.

9.1. Організатори не оплачують і не компенсують переможцям будь — які витрати, пов'язані з отриманням призів. Будь-які витрати, пов'язані з отриманням призів, переможці несуть самостійно і Організаторами вони не компенсуються.

9.2. Організатори не несуть відповідальності за неможливість переможців скористатися призами з будь-яких причин, не залежних від Організаторів, у тому числі у зв'язку з відсутністю у переможців необхідних документів, через проблеми зі здоров'ям переможців, з їх фізичним або психічним станом або разі настання будь — яких форс — мажорних обставин.

9.3. Організатори мають право в односторонньому порядку у будь-який час змінювати, призупиняти, відновлювати, припиняти умови цих Правил та проведення Конкурсу. Повідомлення про зупинення дії або зміну цих Правил, умов проведення Конкурсу розміщується на Інтернет ресурсах: http://vk.com/cinemaciti.kiev, www.facebook.com/cinemaciti.kiev.ua, http://cinemaciti.kiev.ua.

9.4. Організатори не несуть відповідальності за дії органів державної влади та інші, не залежні від них обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов цих Правил.

9.5. Учасники Конкурсу дають згоду на проведення фото та/або відео зйомки з їх участю в рамках проведення Конкурсу, використання свого імені, прізвища, фотографій, інтерв'ю або інших матеріалів про них з метою пов'язаних виключно з проведенням даного Конкурсу У тому числі право публікації їх імені та фотографій в мережі Інтернет, засобах масової інформації, друкованих виданнях, аудіо-та відеоматеріалах, без обмеження по території і термінами такого використання. Таке використання не компенсується (не оплачується) Організаторами Конкурсу.

9.6. Беручи участь у Конкурсі, Учасники/Переможці Конкурсу:

- погоджуються та підтверджують факт ознайомлення і повної згоди з умовами даних Правил. Учасник погоджується з тим, що всі опубліковані Організатором фотографії, які беруть участь у Конкурсі, оприлюднюються Організатором до загального відома таким чином, що будь-яка особа може отримати доступ до них з будь-якого місця та у будь-який час за власним вибором.

- дозволяють Організаторам використовувати надані на Конкурс фотографії у рекламних та інших комерційних цілях, без сплати Учасникам/Переможцям будь-якої винагороди за це, або, якщо Учасникам/Переможцем Конкурсу є неповнолітня особа, вона гарантує, що отримала відповідний дозвіл від своїх батьків, законних опікунів, піклувальників про використання її фотографій та інформації про неї. При цьому ознайомлення та згода Учасників Конкурсу з даними Правилами означає дотримання письмової форми дозволу на використання фотографій та інформації про неї.

- факт надання фотографій до участі у Конкурсі (направлення фотографі на адресу електронної пошти miss@cinemaciti.kiev.ua та/або розміщення фотографій на офіційній сторінці кінотеатру у соціальних мережах VK (Вконтакті) та facebook(Фейсбук).), означає згоду Учасника Конкурсу як власника прав на своє фото (передачу у повному обсязі) Організаторам всіх виключних прав на свої фотографії як об’єкт інтелектуальної власності для використання Організаторами будь-якими способами, що не суперечать діючому законодавству, без обмеження строку дії та на території всього світу, а також без обмеження тиражу відтворення. Учасник дозволяє Організаторам використовувати фотографії анонімно (без вказівки П.І.Б автора, власника прав), а також оприлюднювати фотографії будь-яким зручним для Організаторів способом.

9.7. У разі неоднозначного тлумачення цих Правил та/або виникнення спірних питань та/або питань, неврегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організаторами. Рішення Організаторів є остаточним і оскарженню не підлягає.

9.8. Учасники, які не дотримуються умов цих Правил, не можуть бути визнані переможцями Конкурсу.

9.9. Своєю участю у Конкурсі Учасники підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними у даних Правилах, а також зобов'язуються виконувати їх належним чином.

9.10. Своєю участю у Конкурсі Учасники надають Організаторам згоду в порядку, визначеному Законом України «Про захист персональних даних», на обробку і використання своїх ідентифікаційних даних (паспортні дані, ідентифікаційний номер, номер засобу зв’язку, електронна адреса, інші персональні дані) виключно з метою виконання вимог податкового законодавства України, з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин і відносин у сфері бухгалтерського та податкового обліку, маркетингу та реклами. Учасники Конкурсу заявляють, що згодні на включення, відповідно до зазначеної мети, їх персональних даних в базу персональних даних «Учасники», власниками якої є Організатори. Цю згода надано безстроково і беззастережно. Також Учасники Конкурсу заявляють, що отримали повідомлення про права, визначені чинним законодавством у сфері захисту персональних даних, та мету обробки персональних даних, і зі своїми правами відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» ознайомлені.