(044) 230-7-230 КИЇВ
ТРЦ "ОУШЕН ПЛАЗА"
ВУЛ. ГОРЬКОГО, 176

КУПИТИ ЛЕГКО

Як купити квиток онлайн
Часто ми боїмося робити щось вперше і обираємо вже звичні нам речі або способи замість нових.
Це стосується і нових технологій. Багато хто думає, що купувати квитки онлайн це важко, незручно та невигідно. Але це неправда!
Чому варто купувати квиток онлайн:
• ти отримуєш найкращі місця, бо купуєш квитки раніше за інших, не виходячи з офісу чи дому.
• ти економиш свій час, бо можеш прийти за 1 хвилину до сеансу і не стояти в черзі до каси кінотеатру.
• ти плануєш свій час. Онлайн покупка * це твоя гарантія вдалого вечора, бо твої квитки вже у тебе.
• ти можеш виграти безкоштовні квитки в кіно, бо ми постійно балуємо наших онлайн покупців розіграшами та призами.
В кінотеатрі «Сінема Сіті» купити квиток онлайн — дуже легко і вигідно:
• не потрібно реєструватися та запам’ятовувати новий логін та пароль
• не потрібно мати принтер, щоб роздруковувати квиток.
• не потрібно запам'ятовувати або записувати код замовлення.
Все, що потрібно мати — це мобільний телефон. Введи одного разу свій номер телефону, і у тебе з'явиться власний онлайн-кабінет, де буде зберігатися історія твоїх замовлень. Заходити до нього можна, ввівши код з смс, — його система онлайн-купівлі вишле вам автоматично. Авторизація за допомогою мобільного телефона — це не тільки безпечно, але ізручно.
Ти вже готовий стати одним з тих, хто завжди отримує найкращі місця? Тоді тисни кнопку «купити квиток»

1. Вибравши фільм, дату і час сеансу, потрапляємо на екран вибору місць і оформлення замовлення

Вибравши місця, натискаємо на них (місця клікабельні). За один раз можливо вибрати не більше 6 місць. Потім натискаємо на кнопку «Оформить заказ».

2. Після чого на екран виводиться спливаюче вікно, куди необхідно ввести контактні дані (номер мобільного, електронна пошта). При введенні номера телефону або адреси електронной пошти, необхідно ввести в поле цифри з картинки, а потім «получить пароль»

3. За вказаними контактами прийде лист з одноразовим паролем, нижче приклад смс.
Цей код Вам необхідно ввести в з'явилося поле введення.

4. Так можна завершити реєстрацію через профіль будь-якої представленої соціальної мережі. Це позбавить від необхідності отримувати смс і вводити паролі.


5. Тепер, коли реєстрація закінчена і у Користувача з'явився особистий кабінет і особовий рахунок, куди буде збережена вся інформація про замовлення, переходимо безпосередньо до резервування квитків і оформлення замовлення.

Важливо! На даному етапі номер замовлення не є кодом броні або покупки.
Це просто порядковий номер замовлення в системі.


6. Як тільки резервування місць за Користувачем завершено, з'являється екран оплати.
На цьому етапі Користувач може ще раз перевірити вірність обраних ним квитків (ліворуч), та бачить остаточну вартість квитків.
Вибирає найбільш зручну для себе форму оплати з наведених праворуч платіжних систем, або ж, ознайомившись з детально розписаними правилами бронювання квитків зліва, вибирає «забронировать» з подальшим викупом квитків у касі.
При виборі способу оплати, Користувач потрапляє вже на сторіночку платіжної системи, де вводить необхідні для оплати дані. Звертаємо Вашу увагу — ДАНІ ПЛАТІЖНИХ КАРТ, НОМЕРА, КОДИ, РЕКВІЗИТИ обробляються тільки платіжні системи.

7. У разі, якщо Користувач помилився у виборі, або просто передумав, він може скасувати замовлення, натиснувши на кнопку «скасувати» під віконцем оплати.


8. За фактом успішної оплати / бронювання, Користувач потрапляє на сторіночку замовлення в розділі «Мои заказы», де великими літерами вказано статус замовлення, наприклад «БИЛЕТЫ КУПЛЕНЫ».
У нашому випадку, «БИЛЕТЫ ЗАБРОНИРОВАНЫ». Користувач бачить всю інформацію щодо квитків, умови викупу (бронь), може роздрукувати квитки, натиснувши на велику помаранчеву кнопку. Вам необхідно запам'ятати, записати або роздрукувати код покупки з 16 знаків / броні з 7 знаків, і пред'явити до каси кінотеатру.

Екран купівлі виглядає таким же чином, з тією тільки різницею, що «БИЛЕТЫ КУПЛЕНЫ», і приведені вказівки, як скористатися кодом квитків у кінотеатрі.


Так само Користувачеві в обов'язковому порядку приходить смс з кодом квитків (або лист на електронну пошту, залежно від зазначених при реєстрації контактів)

Користувач завжди може звернутися в службу підтримки сервісу онлайн продажів, де наші оператори з радістю допоможуть в оформленні замовлення.


Контакти служби:
(093)608-49-49,
(050)393-23-96,
(067)320-88-82


ел. пошта : shop@2show.mobi є на всіх етапах оформлення замовлення.
Або, що ще простіше, можна написати в службу онлайн допомоги, кнопка справа.
Всі операції проводяться в державній валюті — гривнях.
Доставка квитків, придбаних на сайті, не здійснюється.


От і все, чекаємо Вас в кінотеатрах мережі «Сінема Сіті»!